Tlačové správy apríl 2023

Pošta vydá známku k 125. výročiu vzniku vydavateľstva TRANOSCIUS

Bratislava, 26. apríl 2023

Slovenská pošta vydá vo štvrtok 27. apríla 2023 poštovú známku „125. výročie vzniku vydavateľstva TRANOSCIUS“ s nominálnou hodnotou 1,20 €.

Viac informácií nájdete v tlačovej správe tu.

Už len do piatka sa môžu deti zapojiť do súťaže o Najkrajší list

Bratislava, 12. apríl 2023

Už len do piatka 14. apríla majú deti vo veku od 9 do 15 rokov možnosť zapojiť sa do súťaže o Najkrajší list. Téma na rok 2023 je „Predstav si, že si superhrdina a tvojou úlohou je urobiť všetky cesty bezpečnejšími pre deti“ s dodatkom „Napíš niekomu list, v ktorom vysvetlíš, aké superschopnosti by si potreboval na dosiahnutie tohto cieľa". Tohtoročná téma nadväzuje na napĺňanie cieľov druhej Akčnej dekády Organizácie spojených národov pre zvyšovanie bezpečnosti cestnej premávky. Mladí autori najlepších listov môžu vyhrať zaujímavé vecné ceny.

Viac informácií nájdete v tlačovej správe tu.

Pošty budú počas veľkonočných sviatkov zatvorené,    v sobotu budú pracovať štandradne

Bratislava, 6. apríl 2023

Pobočky Slovenskej pošty budú počas veľkonočných sviatkov, teda v piatok 7. apríla, v nedeľu 9. apríla a v pondelok 10. apríla 2023 zatvorené. V sobotu 8. apríla budú pošty poskytovať služby podľa štandardných otváracích hodín.

Viac informácií nájdete v tlačovej správe tu.

Slovenská pošta testuje prvý samoobslužný
podajový kiosk

Bratislava, 4. apríl 2023

Slovenská pošta prináša novinku v rámci digitalizácie a modernizácie poskytovania poštových služieb. Na najväčšom slovenskom sídlisku – v bratislavskej Petržalke v priestoroch Pošty Bratislava 5 na Vlasteneckom námestí testuje prvý samoobslužný podajový terminál.

Viac informácií nájdete v tlačovej správe tu.

Superhrdinovia sú témou tohtoročnej súťaže
o Najkrajší list

Bratislava, 4. apríl 2023

Už iba do piatka 14. apríla majú deti vo veku od 9 do 15 rokov možnosť zapojiť sa do súťaže o Najkrajší list. Téma na rok 2023 je „Predstav si, že si superhrdina a tvojou úlohou je urobiť všetky cesty bezpečnejšími pre deti“ s dodatkom „Napíš niekomu list, v ktorom vysvetlíš, aké superschopnosti by si potreboval na dosiahnutie tohto cieľa". Tohtoročná téma nadväzuje na napĺňanie cieľov druhej Akčnej dekády Organizácie spojených národov pre zvyšovanie bezpečnosti cestnej premávky. Mladí autori najlepších listov môžu vyhrať zaujímavé vecné ceny.

Viac informácií nájdete v tlačovej správe tu.

 

Mobilná verzia