Tlačové správy august 2021

Slovenská pošta, a.s., vyhlasuje obstaranie elektronických stravovacích kariet pre zamestnancov

Bratislava, 24. august 2021

Slovenská pošta, a.s., vyhlasuje verejnú súťaž v súlade so zák. č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov na obstaranie služieb na zabezpečenie stravovania zamestnancov a doplnkového pitného režimu vybranému okruhu zamestnancov formou elektronických stravovacích kariet na obdobie 24 mesiacov od 1.1.2022 do 31.12.2023. Hodnota zákazky je stanovená do 15 496 000,- EUR bez DPH .

Viac informácií nájdete v tlačovej správe tu.

Slovenská pošta rozšírila svoju sieť BalíkoBOXov

Bratislava, 19. august 2021

Slovenská pošta rozšírila sieť BalíkoBOXov určených na pohodlné a jednoduché doručovanie balíkov a balíkových zásielok. Aktuálne ich má na celom Slovensku už 142, najviac v Bratislave, Košiciach a Trnave. Výhodou BalíkoBOXov je práve ich nonstop dostupnosť a aj možnosť využívať platobnú funkcionalitu na úhradu šekov, dokladov SIPA alebo aj faktúr cez Pay By Sqaure.

Viac informácií nájdete v tlačovej správe tu.

Vydanie poštovej známky „Šport: 100. výročie horolezeckého spolku JAMES“

Bratislava, 12. august 2021

Slovenská pošta, a.s., vydá 13.8.2021 poštovú známku „Šport: 100. výročie horolezeckého spolku JAMES“, s nominálnou hodnotou 0,65 €. Inaugurácia poštovej známky sa uskutoční v piatok 13. augusta sa o 17,00 na Popradskom plese na Majláthovej chate za účasti Zoltána Demjána – jedného z najúspešnejších slovenských výškových horolezcov - a generálneho riaditeľa Slovenskej pošty, a.s., Martina Ľuptáka. Priamo na akcii bude zriadená aj príležitostná poštová priehradka pošty Štrbské Pleso.

Viac informácií nájdete v tlačovej správe tu.

Slovenská pošta znovu upozorňuje na podvodné emaily s logom pošty

Bratislava, 10. august 2021

Slovenská pošta zaznamenala už viac ako 20 rôznych typov podvodných e-mailov, ktoré „sa tvária“ ako od pošty. Adresáta vyzývajú k úhrade platieb za doručenie zásielky, k zmene doručenia či uloženia zásielky a v ostatnom čase...

Viac informácií nájdete v tlačovej správe tu.

Mobilná verzia