Mobilná aplikácia

Získajte prehľad o zásielkach, počte ľudí v rade alebo si vytvorte poradový lístok pre rýchle vybavenie na pošte.

App StoreGoogle Play

Overenie adresáta

Aktivujte si overenie adresáta a zásielky - uveďte vaše telefónne číslo alebo email, ktoré používate pri komunikácii s odosielateľmi zásielok. Ak tento kontakt (číslo alebo email) zadal odosielateľ pri podaní vašich zásielok, zásielky sú automaticky pridané do zoznamu sledovaných zásielok a objavia sa v aplikácii. Aktivácia je rýchla, stačí zadať overovací kód odoslaný na váš email alebo telefónne číslo.

Sledovanie zásielok

Pridajte zásielky zadaním alebo naskenovaním čiarového kódu čísla zásielky, napr. z Oznámenia o uložení zásielky (žltý lístok) a zistite koľko dní ostáva do ukončenia uloženia na pošte. Aplikácia prehľadne zobrazuje všetky dostupné informácie o zásielkach. Sledujte pohyb domácich, ako aj zahraničných zásielok doručovaných Slovenskou poštou.

Zmena uloženia alebo doručenia zásielok

Prepošlite zásielku na inú poštu, do BalíkoBOXu alebo na inú adresu priamo z detailu zásielky. Predĺžte si dobu uloženia alebo zmeňte dátum doručenia (dostupné podľa stavu a vlastností zásielky).

Prehľad o poštách a ľudia v rade

Nájdite najbližšie pošty podľa aktuálnej polohy, adresy, otváracích hodín alebo poskytovaných služieb. Získajte informácie o počtu ľudí v rade, aktuálnych otváracích hodinách alebo dočasných zmenách.

Poradový lístok

Vytvorte si poradový lístok priamo v aplikácii ešte pred návštevou pošty pre rýchlejšie vybavenie (dostupné pre pošty s vyvolávacím systémom).

Hlásenia

Prijímajte hlásenia o zmene stavu zásielky, o ukončení uloženia na pošte alebo v BalíkoBOXe. Povoľte hlásenia na základe polohy a aplikácia vás upozorní, keď sa nachádzate v blízkosti pošty alebo BalíkoBOXu, kde máte uložené zásielky.

SP ikona aplikacie

Prístupnosť

Aplikácia podporuje vaše nastavenia veľkosti textu v telefóne pre iOS aj Android a je dostupná v slovenčine a angličtine.

Velkost fontu

Dostupné pre iOS a Android

App StoreGoogle Play