Tlačové správy v marci 2016

Slovenská pošta vydá poštovú známku s motívom slovenského národného buditeľa Mateja Hrebendu.

9. marec 2016

Slovenská pošta, a.s., (SP) vydá 10. 3. 2016 poštovú známku z emisného radu „Osobnosti:  Matej Hrebenda (1796 – 1880)“ s nominálnou hodnotou 0,65 €.
celá správa

Slovenská pošta predĺži otváracie hodiny na 84 poštách.

Pri podávaní daňových priznaní vychádzame klientom maximálne v ústrety.

10. marec 2016

Slovenská pošta vychádza pri podávaní daňových priznaní aj v roku 2016 svojim klientom maximálne v ústrety. V posledný deň ich podania, 31. marca 2016, predlžuje svoje hodiny pre verejnosť na 84 vybraných poštách v rámci celého Slovenska.
celá správa

Najkrajší list môžete poslať ešte do konca marca 2016.

15. marec 2016

Deti a mladí ľudia do 15 rokov môžu posielať svoje príspevky do súťaže o najkrajší list do 31. marca 2016. Témou tohto ročníka súťaže, ktorú vyhlásila Slovenská pošta, a. s., v spolupráci s Ministerstvom dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR, je „Napíš list svojmu 45-ročnému ja“. Deti vo svojich listoch väčšinou píšu o svojej vízii sveta. Chceli by bývať v krajine, ktorá žije v mieri, v krajine, kde si ľudia pomáhajú, starajú sa o životné prostredie a kde nie sú ľahostajné ľudské hodnoty.
celá správa

Slovenská pošta dosiahla zisk viac ako 4 milióny Eur.

Pozitívne hospodárenie opäť pocítia na mimoriadnych odmenách aj zamestnanci.

17. marec 2016

Slovenská pošta, a.s. (SP) napriek výraznému celosvetovému poklesu listového trhu, rýchlemu rastu elektronickej komunikácie  a po rokoch stratového hospodárenia dosiahla tretí rok po sebe pozitívny hospodársky výsledok.
celá správa

Vybrané pošty budú klientom k dispozícii aj cez veľkonočné sviatky.

22. marec 2016

Slovenská pošta, a. s., vychádza klientom v ústrety aj v roku 2016 a bude občanom k dispozícii aj počas blížiacich sa veľkonočných sviatkov. Služby budeme poskytovať na vybraných pobočkách.
celá správa

Pre Slovenskú poštu je spätná väzba od klientov dôležitá.

Viac zákazníckych podnetov vyhodnocujeme ako opodstatnených a zavádzame do praxe.

30. marec 2016

Slovenská pošta, a.s. (SP), sa dlhodobo transformuje z tradičného poštového operátora na národného operátora poskytujúceho široké portfólio produktov a služieb pre obyvateľov a podnikateľov.
celá správa

Mobilná verzia