Poštová karta - Občan

Poštová karta vám umožní na každej pošte bezhotovostne platiť za tovary a služby, zbierať bonusové body a bonusové finančné prostriedky, ako aj získavať výhody na pošte. Navyše iba s Poštovou kartou vám zriadime výhodné SIPO poistenie Plus pre prípad straty zamestnania a následnej nezamestnanosti, pracovnej neschopnosti následkom úrazu a invalidity následkom úrazu.

Bonusový program

V rámci Bonusového programu Slovenskej pošty sú pri nákupe vybraných tovarov a služieb na Poštovú kartu po jej predložení pripísané bonusové body alebo bonusové finančné prostriedky, ktoré je možné  využiť pri ďalších nákupoch a platbách na pošte.

Body a bonusové finančné prostriedky za nákup tovarov a služieb sú prideľované podľa Bonusového ohodnotenia nákupu. Pri platbe prostredníctvom Poštovej karty získavate až dvojnásobok stanovených bodov. 

Svoje body môžete použiť na výhodné nákupy tovarov z Bonusového katalógu a v Internetovom obchode SK CLUB. O blížiacej sa exspirácii Vašich bodov Vás budeme informovať e-mailom, ak ste si ho pri registrácii Poštovej karty zadali, alebo na stránke www.posta.sk v časti Novinky, ako aj priamo tu. 

Výhody bonusového programu

  • Nazbierané body je možné využiť pri nákupe tovaru z Internetového obchodu SK CLUB. Zákazník za vybraný tovar zaplatí bonusovú cenu, ktorá je daná množstvom spotrebovaných bodov a výškou finančného doplatku v €.
  • Za realizáciu vybraných poštových služieb vám budú na Poštovú kartu pripísané bonusové finančné prostriedky, ktoré je možné využiť na ďalšie nákupy a platby na pošte.
  • Výhodnejšie nákupy u obchodných partnerov Slovenskej pošty.

Platobná funkcionalita späť

Na Poštovú kartu si stačí jednoducho iba vložiť / dobiť finančné prostriedky, aktivovať prístup k platbe kartou a  jej výhody môžete využívať naplno.

Poštovou kartou je možné bezhotovostne platiť na označených priehradkách pošty za nakúpený tovar a využité služby, a tiež na kartu vkladať a vyberať z nej vložené finančné prostriedky.

Možnosti dobitia:

  • On-line dobitím na dobi.postova-karta.sk,
  • v hotovosti na každej pošte,
  • prevodom z bankového účtu,
  • inkasom z bankového účtu.

Viac informácií nájdete na www.postova-karta.sk.

Súvisiace dokumenty nájdete TU.

 

Mobilná verzia