Tlačové správy v septembri 2015

Ďalší úspech Slovenskej pošty vo filatelii!
Spoločnosť obhájila prvenstvo na medzinárodnej výstave

7. september 2015

Slovenská pošta prvýkrát v histórii obhájila zlatú medailu v medzinárodnej súťaži s názvom „International Competition Class for issuing postal authorities UPU members countries and their territories“. Tú organizuje Svetová poštová únia (UPU) každý rok na vybranej svetovej filatelistickej výstave. Tento rok SP získala prvenstvo na filatelistickej výstave SINGAPORE, ktorá sa uskutočnila od 14. do 19. augusta 2015 v Singapurskej republike.

celá správa

Slovenská pošta vyhlási verejnú súťaž na zabezpečenie ochrany objektov, spracovania a prepravy hotovosti

9. september 2015

Slovenská pošta, a. s., (SP) v júni tohto roka informovala prostredníctvom tlačovej správy o príprave verejnej súťaže na zabezpečenie ochrany objektov a spracovania a prepravy hotovosti. Jej spustenie spoločnosť oznámi vo Vestníku verejného obstarávania už v najbližších dňoch, záujemcovia sa tak budú môcť prihlásiť na poskytovanie týchto služieb.

 celá správa

Slovenská pošta pripravuje pravidelnú obmenu rovnošiat pre svojich zamestnancov

10. september 2015

Slovenská pošta, a.s., (SP) pripravuje pravidelnú obmenu rovnošiat pre svojich zamestnancov. SP má v súčasnosti uzatvorenú Rámcovú dohodu na dodávku rovnošiat a pracovných odevov s dodávateľom ZORNICA BANKO FASHION. Táto bola podpísaná na dobu 48 mesiacov a jej platnosť končí v novembri 2015.

celá  správa

Pozrite si prezentáciu pošty a poštárov prostredníctvom fotografického objektívu

11. september 2015

Slovenská pošta, a. s., (SP) v spolupráci s Poštovým múzeom pripravila jedinečnú výstavu s názvom „Pošta a poštári optikou fotografického objektívu“. Tá bude verejnosti prístupná od 14.9.2015 do 26.2.2016 v budove Slovenskej pošty na Partizánskej ceste 9 v Banskej Bystrici.

celá správa 

Slovenská pošta získala prestížne ocenenie „Národný šampión“ v kategórii „Zamestnávateľ roka“

Renomovaná European Business Awards ocenila najmä starostlivosť o zamestnancov

17. september 2015

Slovenská pošta, a. s., (SP) získala medzinárodné ocenenie „Národný šampión“ v kategórii „Zamestnávateľ roka“. Spoločnosti ho udelila renomovaná organizácia European Business Awards (EBA), ktorá oceňuje spoločnosti z najrôznejších priemyselných odvetví, vrátane strojárstva, či on-line podnikania, výroby a prepravy. V tomto roku vyberali porotcovia EBA z viac ako 32 –tisíc spoločností z 33 európskych krajín, ktoré spolu generujú zisk viac ako 60 miliárd Eur a zamestnávajú viac ako 2,5 milióna ľudí.

celá správa

Slovenská pošta dnes vydala 2 známky z emisie Krásy našej vlasti

18. september 2015

Slovenská pošta, a.s., (SP) vydala dnes, 18. septembra 2015, dve poštové známky z emisného radu  Krásy našej vlasti.

celá správa

Slovenská pošta začne s postupnou obmenou nákladných motorových vozidiel

22. september 2015

Slovenská pošta, a. s., (SP) v záujme transparentnej komunikácie pravidelne informuje verejnosť a médiá o pripravovaných verejných obstarávaniach. V rámci plánovanej obnovy, ktorej predchádzala dôkladná analýza, plánuje SP postupne, do konca roku 2018, obmeniť motorové vozidlá nad 3,5 t.

celá správa

Slovenská pošta druhýkrát za sebou postúpila medzi svetovú elitu

Projekt IOMO sa dostal medzi top štvorku projektov v medzinárodnej súťaži Postal Technology International Awards 2015

23. september 2015

Slovenská pošta, a. s., (ďalej SP) sa druhýkrát po sebe dostala do najužšieho výberu v rámci prestížnej medzinárodnej súťaže Postal Technology International Awards 2015. Tentokrát s projektom Integrované obslužné miesto občana, ktorý sa prebojoval do top štvorky projektov v kategórii Inovácia roka v oblasti rozvoja podnikania. O tom, či projekt získa prvenstvo, sa rozhodne už onedlho. Výsledky budú vyhlásené na konferencii Post Expo 2015, ktorá sa uskutoční 29.septembra -1.októbra 2015 v Paríži.

celá správa

 

Mobilná verzia