Balík/Expres zásielka na poštu

Balík/Expres zásielku na poštu uložíme na pošte/v BalíkoBOXe podľa výberu odosielateľa počas odbernej lehoty bez predchádzajúceho pokusu o doručenie

  • Podmienkou poskytnutia služby Balík/Expres zásielka na poštu, ktoré SP uloží na pošte, je uvedenie mobilného telefónneho čísla alebo e-mailovej adresy. Adresát alebo oprávnený prijímateľ si môže zásielku prevziať pri priehradke pošty po oznámení podacieho čísla zásielky alebo mena a priezviska/názvu adresáta zo zaslaného SMS/e-mail avíza a preukázaní totožnosti.
  • Podmienkou poskytnutia služby Balík/Expres zásielka na poštu, ktoré SP uloží v BalíkoBOXe, je uvedenie mobilného telefónneho čísla. Zásielku dodávanú do BalíkoBOXu si môže adresát alebo oprávnený prijímateľ prevziať počas uloženia v BalíkoBOXe (3 kalendárne dni) len na základe zadania kódu pre vyzdvihnutie zásielky, zaslaného sms správou na mobilné telefónne číslo uvedené odosielateľom zásielky v podacej potvrdenke.

XML súbor na stiahnutie -  obsahuje zoznam pôšt pre využitie služby Balík na poštu a je určený na  implementovanie služby do IS zákazníka.Od apríla 2017 prinášame nový spôsob dodávania zásielok do samoobslužných priečinkov – tzv. BalíkoBOXov. 

Manuál pre implementáciu Balík/Expres zásielky na poštu si môžete stiahnuť tu. Brožúru s popisom vizualizácie nájdete tu.

Výhody používania Balíka/Expres zásielky na poštu pre e-shopy:
» Využitie aplikácie ePodací hárok
» Nižšia cena poštovného
» Celoplošné pokrytie odbernými miestami
» Viac ako 1400 odberných miest, kde si Vaši zákazníci môžu prevziať svoju zásielku..

Výhody pre zákazníkov, ktorí nakupujú v e-shope:
» Adresát nemusí byť v čase doručenia na adrese svojho bydliska
» Možnosť sledovania pohybu zásielky na www.posta.sk
» O uložení Balíka/Expres zásielky na pošte informujeme adresáta prostredníctvom sms alebo e-mailu
» V prípade dodania zásielky do BalíkoBOXu si adresát môže zásielku vyzdvihnúť nepretržite 24 hodín na  ľahko dostupných miestach (BalíkoBOXy sú umiestnené na frekventovaných miestach).

Ako túto službu hodnotia v Hej.sk?
“Nad naše prvotné očakávanie. Z pohľadu početností je doručenie na pobočky Slovenskej pošty dnes rovnako obľúbené ako doručenie kuriérom na adresu a v niektorých mesiacoch dokonca obľúbenejšie. Totiž, pre časť našich zákazníkov, je to najvhodnejšia možnosť, ktorá je zároveň cenovo výhodná. Široká pobočková sieť dáva možnosť prevziať zásielku každému podľa jeho možností..." Celé vyjadrenie e-shopu Hej.sk si môžete prečítať tu.

Dostupné moduly:

V spolupráci s partnerom  PSmoduly.cz  sme pre Vás pripravili nový, plne podporovaný modul, kompatibilný aj s modulom ePH. Oba moduly si viete zakúpiť s 28% zľavou použitím zľavového kódu SLPOSTA2018 na stránkach:

https://psmoduly.cz/slovenska-posta-balik-na-postu-vyber-sk-pobocky-primo-v-objednavce-176/prestashop-1-6-1-5.htm
https://psmoduly.cz/online-podani-slovenska-posta-xml-export-177/online-podani-a-sledovani.htm

Manuál k Atomer systému nájdete tu  

Balík na poštu od Atomer zdarma  

Webareal a eShop-rýchlo umožňuje jednoduchú aktiváciu tejto služby v administrácii eshopu, v sekcii Eshop -> Poštovné -> Spôsoby dopravy

Táto služba je napojená priamo na existujúci export do Slovenskej pošty - EPH. Nastavenie tejto služby nájdete v sekcií Eshop > Poštovné > Online podanie EPH

         

Aplikáciu „Balík na poštu“ si môžete aktivovať cez záložku App Store priamo vo vašej administrácii e-shopu. Aplikácia je napojená priamo na export do Slovenskej pošty - EPH

Modul pre OPENCART verziu 1.5.4.*, 1.5.5.* a 1.5.6.* - http://forum.opencart.sk/viewtopic.php?f=20&t=2836

 

 Podpora propagácie:

                                                                  

Mobilná verzia