Balík/Expres zásielka na poštu

Balík/Expres zásielku na poštu uložíme na výdajnom mieste (BalíkoBOX, pošta, regionálne distribučné centrum - RDC-SDB (oblastný uzol)) počas odbernej lehoty bez predchádzajúceho pokusu o doručenie.

  • Podmienkou poskytnutia služby Balík/Expres zásielka na poštu, je uvedenie mobilného telefónneho čísla alebo e-mailovej adresy. Adresát alebo oprávnený prijímateľ si môže zásielku prevziať po oznámení podacieho čísla zásielky alebo mena a priezviska/názvu adresáta zo zaslaného SMS/e-mail avíza a preukázaní totožnosti.
  • Podmienkou poskytnutia služby Balík/Expres zásielka na poštu, ktoré SP uloží v BalíkoBOXe, je uvedenie mobilného telefónneho čísla. Zásielku dodávanú do BalíkoBOXu si môže adresát alebo oprávnený prijímateľ prevziať počas uloženia v BalíkoBOXe (3 kalendárne dni) len na základe zadania kódu pre vyzdvihnutie zásielky, zaslaného sms správou na mobilné telefónne číslo uvedené odosielateľom zásielky v podacej potvrdenke. Maximálny rozmer pre zásielku dodávanú do BalíkoBOXu je 60x50x45 cm.

Pre  implementovanie služby Balík na poštu do IS zákazníka sú dostupné nasledovné xml súbory s aktuálnym zoznamom:

Pre dosiahnutie maximálneho komfortu zákazníkov odporúčame sprístupniť zákazníkom možnosť výberu dodávania zásielok nielen na pošty, ale aj do BalíkoBOXov (samoobslužný priečinok dostupný na verejných priestranstvách 24/7), či už prostredníctvom samostatného výberu alebo spoločného výberu s poštami.

Manuál pre implementáciu produktov Expres kuriér na poštu / do BalíkoBOXu a Balík na poštu / do BalíkoBOXu nájdete tu.

Ďalšie informácie o použití BalíkoBOXu nájdete tu.

Výhody používania Balíka/Expres zásielky na poštu pre e-shopy:
» Využitie aplikácie ePodací hárok
» Nižšia cena poštovného
» Celoplošné pokrytie odbernými miestami
» Viac ako 1500 odberných miest, kde si Vaši zákazníci môžu prevziať svoju zásielku

Výhody pre zákazníkov, ktorí nakupujú v e-shope:
» Adresát nemusí byť v čase doručenia na adrese svojho bydliska
» Možnosť sledovania pohybu zásielky na www.posta.sk
» SMS alebo e-mail o uložení zásielky
» Vyzdvyhnutie 24/7 na  ľahko dostupných miestach (BalíkoBOXy sú umiestnené na frekventovaných miestach)

Ako túto službu hodnotia v Hej.sk?
“Nad naše prvotné očakávanie. Z pohľadu početností je doručenie na pobočky Slovenskej pošty dnes rovnako obľúbené ako doručenie kuriérom na adresu a v niektorých mesiacoch dokonca obľúbenejšie. Totiž, pre časť našich zákazníkov, je to najvhodnejšia možnosť, ktorá je zároveň cenovo výhodná. Široká pobočková sieť dáva možnosť prevziať zásielku každému podľa jeho možností..." Celé vyjadrenie e-shopu Hej.sk si môžete prečítať tu.

Dostupné moduly:

Word-press  modul:  https://toret.cz/produkt/woo-balik-na-postu-sk/

V spolupráci s partnerom  PSmoduly.cz  sme pre Vás pripravili nový, plne podporovaný modul, kompatibilný aj s modulom ePH. V prípade zakúpenia oboch modulov v jednej objednávke viete získať zľavu 28 % s použitím zľavového kódu: SLPOSTA2018 na stránkach:

https://psmoduly.cz/slovenska-posta-balik-na-postu-vyber-sk-pobocky-primo-v-objednavce-176/prestashop-1-6-1-5.htm
https://psmoduly.cz/online-podani-slovenska-posta-xml-export-177/online-podani-a-sledovani.htm

Manuál k Atomer systému nájdete tu  

Balík na poštu od Atomer zdarma  

Webareal a eShop-rýchlo umožňuje jednoduchú aktiváciu tejto služby v administrácii eshopu, v sekcii Eshop -> Poštovné -> Spôsoby dopravy

Táto služba je napojená priamo na existujúci export do Slovenskej pošty - EPH. Nastavenie tejto služby nájdete v sekcií Eshop > Poštovné > Online podanie EPH

         

Aplikáciu „Balík na poštu“ si môžete aktivovať cez záložku App Store priamo vo vašej administrácii e-shopu. Aplikácia je napojená priamo na export do Slovenskej pošty - EPH

Modul pre OPENCART verziu 1.5.4.*, 1.5.5.* a 1.5.6.* - http://forum.opencart.sk/viewtopic.php?f=20&t=2836

  

UNIobchod systém je systém pre tvorbu e-shopov pre malé aj veľké firmy, s ponukou riešení podľa šablón alebo na mieru. V rámci e-shopového riešenia bol vytvorený aj modul na vytvorenie výstupu pre online podanie EPH a ako druhý modul je možné v nákupnom procese doplniť , ako spôsob doručenia zásielky » Balík na poštu alebo BalíkoBOX. Modul je poskytovaný v rámci akéhokoľvek riešenia e-shopu zdarma.

Viac informácií o UNIobchod systéme nájdete na www.uniobchod.sk.
Manuál pre nastavenie EPH nájdete tu.

 Podpora propagácie:

                                                                  

Mobilná verzia